اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد

دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد

در این مطلب از بخش دانلود کتاب سایت ناول کافه ، رمان منظومه احساس را اماده کردیم.برای دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد

دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد

بخشی از رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد :

با برخورد نور شدید خورشید به چشم هایم بیدار شدم. درد عجیبی زیر دل و کمرم می پیچید که برایم تازگی داشت. متعجب از این درد خواستم از جایم بلند شوم که احساس کردم اتاقی که داخل آن هستم برایم ناآشناست.

با چشم هایی از حدقه بیرون زده به اطرافم نگاهی کردم. نه واقعا اینجا اتاق من نبود! اطراف را با تعجب نگاه می کردم که ناگهان متوجه دستی که دور کمرم حلقه شده بود شدم.

آب دهانم را با ترس قورت دادم و آرام سر برگرداندم تا ببینم چه کسی کنار من خوابیده است که با چهره غرق در خواب طاها روبه رو شدم، برای لحظه ای احساس کردم قلبم از حرکت ایستاده است.

خواستم سریع از جایم برخیزم و تا قبل از اینکه طاها بیدار شود از خانه بیرون بروم که چشمم به تن و بدنم افتاد و آه از نهادم بلند شد. جیغ بلندی زدم و دستهایم را مشت کردم و محکم بر سر طاها کوبیدم؛ مثل جن زده ها از خواب پرید. با جیغ گفتم:|

– چیکار کردی عوضی؟

بیچاردم کردی، آشغال ببین چه بلایی سرم آورد. از اعتمادم سوءاستفاده کردی.

تمام این حرفها را با جیغ می گفتم و مشتهایم را روانه سروصورتش می کردم. طاها هم فقط با اخم نگاهم می کرد. ناگهان از جایش پرید و مچ جفت دستهایم را در دستش گرفت و در صورتم فریاد زد:
– چته هار شدی؟

رمان های پیشنهادی :

دانلود رمان منظومه احساس مرضیه اخوان نژاد

دانلود رمان شیطان صفت

دانلود رمان درد در کمین توست از مارال علیزاده

دانلود رمان کابوس من از الناز

دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی

دانلود رمان گرد باروت از معصومه آبی

دانلود رمان درد و درمون از ماهور ابوالفتحی

دانلود رمان بوسه با طعم خون از کوثر شاهینی فر

لینک دانلود پاک شد .برای حمایت از نویسنده این کتاب را از کتابفروشی ها تهیه نمایید.

لینک های دانلود

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
    کانال ناول کافه