اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود کتاب تاریخ » دانلود کتاب تاریخ و میراث ایران از گروه نویسندگان

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود کتاب تاریخ و میراث ایران از گروه نویسندگان

دانلود کتاب تاریخ و میراث ایران از گروه نویسندگان

در این مطلب از بخش دانلود کتاب ناول کافه ، کتاب تاریخ و میراث ایران را آماده کردیم.برای دانلود کتاب تاریخ و میراث ایران از گروه نویسندگان در ادامه پست همراه ما باشید.

دانلود کتاب تاریخ و میراث ایران از گروه نویسندگان

دانلود کتاب تاریخ و میراث ایران از گروه نویسندگان

نام کتاب : تاریخ و میراث ایران دانلود

نویسنده : گروه نویسندگان + به اهتمام اردشیر زندنیا

موضوع : تاریخ ایران

حجم : 2.3 مگابایت (MB)

قالب کتاب : PDF – پی دی اف

کتاب تاریخ و میراث ایران اثر گروه نویسندگان با ترجمه اردشیر زندنیا است؛ در این کتاب گروهی از کارشناسان برجسته در زمینه‌های گوناگون تاریخ و فرهنگ ایران، خلاصه‌ای از دست‌آوردهای سیاسی و هنری ملت بسیار بااستعدادی را فراهم کرده‌اند که هویت ملی خود را در دوره‌ای بیش از ۲۵۰۰ سال حفظ کرده است. دو فصل آغازین به تاریخ سلسله‌ها و سیاسی ایران اختصاص دارد. فصل نخست خواننده را از زمان‌ها دیرین تا پایان جنگ جهانی اول به همراه خود می‌کشد و فصل دوم به شرح کارهای برجسته‌ای که از آن زمان تاکنون صورت گرفته می‌پردازد. فصول دیگر به شکوه و عظمت ایران اسلامی، ادبیات غنی آن و هنرهای تصویری در هر دوره تاریخ ایران ـ نقاشی، معماری، سفالگری و قالی‌بافی ـ تخصیص یافته است.

مطالب پبشنهادی دیگر :

دانلود گام به گام ریاضی و آمار پایه دهم انسانی

دانلود گام به گام زبان انگلیسی پایه دوازدهم تمامی رشته ها

دانلود کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون 3 جلدی

لینک های دانلود


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
کانال ناول کافه