اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی

دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی

در این مطلب از سایت ، رمان عاشقانه اشتباه کردم را اماده کردیم.برای دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی

دانلود رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی

پارت اول رمان عاشقانه اشتباه کردم از رویا قاسمی :

من نیکی هستم، بیست و هفت سالمه فرزند ارشد یه خانواده ی پنج نفره ام !اع ببخشید هفت نفره…

مامان بزرگ و بابا بزرگم و جا انداختم!

فوق لیسانس حسابداری دارم و از قضا چون من یکی از دانشجویان فرهیخته بودم بلافاصله بعد از اخذ مدرک، از اونجا که کار مثل نقل و نبات برای من و امثال من ریخته، اومدم ور دل مامانم نشستم .البته به لطف یکی از دوستای فاب مامان شهناز، یه کار نیمه وقت دارم !تایپیست یکی از کافی نت های محل هستم .

پدرم کارمند بازنشسته ی بیمه ست و بعد از بازنشستگی به خاطر رسیدگی و احساس مسولیت فراوون اداره ی کاروبیمه و سلامتی به شغل شریف تاکسی رانی رو آورده !بابا احمد رضام، شصت سال و پشت سر گذاشته و یه جیگریه که دومی نداره.

مامان شهنازم هم خونه داره یه مامان گردالیو ۵۳ سالشه گوگولیه که نظیر نداره !

این روزها هم سرگرم آماده سازی جهیزیه خواهر کوچیکم نرگس هستش که تا چند روز دیگه قراره بره خونه ی بخت !از نظر مامان شهناز، نرگس دختر خوش اقبالیه چون علاوه بر اینکه تونست ده روز قبل از بیست سالگیش شوهر کنه که تونست یه شوهر پولدار هم بکنه !

آقا بهادر داماد خانواده ی ما از یه خانواده ی سرشناس و خوبه و هیچ وقت یادم نمیره که مامان شهناز چطور همون شب اول خواستگاری با زبون بازی بی نظیرش کاری کرد که مراسم بله برون و خواستگاری یکی شد !

از اونجایی که خرید جهیزیه بسیار کمر شکن هست، با شستشوی مغزی که مامان شهناز روی بابا پیاده کرد، چند ماه پیش خونه ای که توش بزرگ شدیم و رهن کامل دادیم و به خونه ی حاج بابا نقل مکان کردیم! حاج بابا، مرد متدین و آروم و بی آزاریه که عاشق بچه هاشه بخصوص نادر !نادر داداش کوچیکمه و بیست و چهار سالشه سربازی هستش و قراره هر وقت برگرده با حنانه نامزدش، برن سره خونه زندگیشون !

رمان های پیشنهادی دیگر برای کاربران سایت :

دانلود رمان گرد باروت از معصومه آبی

دانلود رمان درد و درمون از ماهور ابوالفتحی

دانلود رمان بوسه با طعم خون از کوثر شاهینی فر

دانلود رمان کنار نرگس ها جا ماندی از مائده فلاح

دانلود رمان درد شیرین از بهاره حسنی

دانلود رمان ناگفته ها از بهاره حسنی

لینک های دانلود
    برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
    کانال ناول کافه