اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان آسو از نسرین سیفی

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود رمان آسو از نسرین سیفی

دانلود رمان آسو از نسرین سیفی

در این پست از بخش دانلود کتاب سایت ناول کافه ، رمان آسو را آماده کردیم.برای دانلود رمان آسو از نسرین سیفی در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

دانلود رمان آسو از نسرین سیفی

دانلود رمان آسو از نسرین سیفی

صفحه اول رمان آسو از نسرین سیفی :

صدای هلهله و فریاد میآمد.گویی یک نفر عمدا میخواست صدایش را به گوش شخص یا اشخاصی برساند .صدای سرنا و کوبان فریاد دهل شیشه ها را به لرزه درآورده بود و مردان پای . شادی سر داده بودند من ترسیده و آشفته میان اتاق نیمه تاریکی روی یک صندلی زهوار دررفته در خودم مچاله شده بودم .فکرم مختل شده بود و های فیلم از مقابل چشمانم میگریختند.

هزاران صحنه مثل فریم تمام این چند روزه،هرکس از راه رسیده بود چیزی زیر گوششم زمزمه کرده بود و گذشته بود، بیآنکه بداند آنچه در قلب و روح کارد تمام اندامم را به لرزه درمیآورد .صدای کوبیده من می شدن دهل مرا در اندیشهای تلخ فروبرده بود.

این صدای طبل پیروزی بود که میگفت اینجا خونبهای فرزندمان را به سور . نشستهایم که سوگ از آن شماست یک سینی بزرگ روبهرویم روی زمین گذاشته بودند .یک بشقاب برنج و گوشت کباب شدۀ گوسفندی که همین امروز سر بریده بودند.

یک تنگ دوغ و یک لیوان بلوری هم توی سینی بود و . رویش را با تور قرمز رنگ پوشانده بودند گرسنه نبودم .یعنی هیچ حسی نداشتم .ذهنم آنقدر آشفته بود که نمیتوانستم روی چیزی تمرکز کنم .هر از چند گاهی لای در اتاق باز میشد، یک نفر سرش را میآورد داخل،نیمنگاهی به من میکرد، سری به تأسف تکان میداد و میرفت.

رمان های پیشنهادی دیگر :

دانلود رمان اوراکل از هما پور اصفهانی

دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت

دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

دانلود رمان پشتم باش از زهره حاجی زاده

دانلود رمان سیگار شکلاتی از هما پور اصفهانی

لینک های دانلود

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
    کانال ناول کافه