اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت

دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت

در این پست از بخش دانلود کتاب ناول کافه ، رمان خودشکن از مونا امین سرشت را آماده کردیم.برای دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت

دانلود رمان خودشکن از مونا امین سرشت

بخشی از  پارت اول رمان خودشکن از مونا امین سرشت :

از لحظه ای که کنار سمانه نشسته و ناباورانه به صفحه ی تلویزیون زل زده بود، یک ساعت گذشته بود. از همان لحظه خشک و بی حرکت، بدون هیچ عکس العملی مانده بود. واکنش نشان میداد که چه می شد؟ مگر می توانست باور کند؟ مگر باید باور می کرد؟ خبری که شنیده بود چه ربطی به او داشت؟ چه ً اصلا ربطی داشت که از همان لحظه صدای زنگ تلفن قطع نمیشد و او حتی نمی توانست تکان بخورد، گوشی را بردارد و برای مخاطبان پشت تلفن صدا بلند کند که دست از سر او و مسافران تازه راهی شده اش بردارند.

سمانه اما انگار خیلی راحت باور کرده بود. مدام جلوی صورت او می نشست، اشک می ریخت، صدایش می زد، به زور آب قند به خوردش می داد، تکانش می داد و از او می خواست لب باز کند، کلمه ای حرف بزند یا حتی قطره ای اشک بریزد. اما نمی توانست. فقط زل زده بود به صفحه ی تلویزیون و منتظر بود خبر آنی نبوده ، این پرواز ً از پرواز جا مانده اند یا اصلا ، برسد مسافرانش سالم هستند که خودش آنها را برای سوار شدنشان بدرقه و برایشان آرزوی سفری خوش کرد.

ضربه های ناخوانده، پشت شقیقه هایش باز مهمان شده بودند. میگرن لعنتی، در بدترین وقت ممکن سر و کله اش پیدا شده بود. فکر کرد کاش می شد حداقل داد هر خاموشی خورده ُ اما انگار به لب های خشک و از هم باز مانده اش م ، بزند بود. . نج پیشانی ُ تکرار صدای زنگ تلفن همزمان شد با بالارفتن شدت ضربه های ک برای اولین بار بعد از یک ساعت تکان خورد. اتوماتیک وار، کف هر دو دست را روی شقیقه هایش فشار داد و صدای ناله ی خفیفی از ته حلقش بیرون آمد. کاش همین جا جانش را می داد و خلاص می شد.

رمان های پیشنهادی :

دانلود رمان کاغذ بی خط

دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

دانلود رمان آشور از نیلوفر قائمی فر

دانلود رایگان جزوه نوروسایکولوژی

رمان خودشکن از نشر صدای معاصر چاپ خواهد شد.برای حمایت از نویسنده لطفا رمان را تهیه نمایید.

لینک های دانلود

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
    کانال ناول کافه