اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی

اطلاعیه سایت

به زودی

دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی

دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی

در این مطلب از بخش دانلود کتاب سایت ناول کافه ،رمان ساز دلم از فاطمه زارعی را اماده کردیم.برای دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی درادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی

دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی

بخشی از صفحه اول رمان ساز دلم از فاطمه زارعی :

نور مهتایی با خواب توی چشمهام در جدال بود. با صدای دعوای خرو و مریم فاتحه می خواب رو خوندم.

پتو رو کنار زدم و از جام بلند شدم. رختخوايم رو جمع کردم و روی رختخواب های کشار هان گذاشتم. موهای طلایی رنگ رو شونه کردم. توی آیینه لبخندی به پوست روشن و چشمهای طوسی و درشتم زدم. به آشپزخونه رفتم. توی استکان کمر باریکه قدیمی چای ریختم.

رو به پنجره ایستادم و به حیاط چشم دوختم. خسرو سرش رو بین دستاش گرفته بود و کنار حوض نشده بود. مریم و خر و عاشق هم دیگه بودن ولی مریم سازش بلد نبود. شاید هم حق داشت. زندگی توی یه خونه ی کوچک، با چهار همسایه که حیاط و در خروجی اش مشترک بود، سختی خودش رو داشت، در واقع خونه ما طوری بود که انگار چهار خانواده توی یه خونه زندگی می کردن ولی طبقه ی پایین که کنار خونه ی مریم و خرو بود، به تازگی خالی شده بود.

مامان در حالی که نفس نفس می زند، وارد خونه شد نهال، بیا اینا رو از من بگیر، دیگه نفس ندارم. استکان رو توی یک انداختم و در حالی که قربون صدقه اش می رفتم به سمتش رفتم. پاکت های خریدش رو ازش گرفتم و به سمت آشپزخونه بردم:

فدات بشم الهی !

مگه من مردم که شماعی زی خرید؟

رمان های پیشنهادی دیگر :

دانلود رمان در حسرت آغوش تو

دانلود رمان سفر به دیار عشق

دانلود رمان سهم من از زندگی

دانلود رمان ذهن خالی از هما پور اصفهانی

دانلود رمان عشق بی انتها

لینک های دانلود

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است