اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان تا بیکران ها از عادله حسینی

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود رمان تا بیکران ها از عادله حسینی

دانلود رمان تا بیکران ها از عادله حسینی

در این مطلب از سایت ، رمان تا بیکران ها از عادله حسینی را آماده کردیم.برای دانلود رمان تا بیکران ها از عادله حسینی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان تا بیکران ها از عادله حسینی

دانلود رمان تا بیکران ها از عادله حسینی

بخشی از رمان تا بیکران ها از عادله حسینی:

یک سنگ به اندازهای بالا می رود که نیرویی پشت آن باشد با تمام شدن نیرو سقوط می کند و افتادن سنگ طبیعی است. ولی یک گیاه را نگاه کن!!چطور از زیر خاکها و سنگها سر بیرون می آورد. سر بلند می کند. قد می کشد و از آن بالا نگاه می کند اگر تو به اندازه ی این گیاه کوچک ریشه داشته باشی از زیر خاکها و سنگ ها و از زير عادتها غریزهها و تلخیها سر بیرون می آوری و افتخار می آفرینی….!

به نام حضرت دوست صدای فندک، سکوت سرد و سخت اتاق را در هم می شکند. سیگار را مهمان شعله ی کوچکش میکنم و لب هایم با اشتیاق پذیرای چهارمین سیگار می شوده بلکه جبران کننده ی کم کاری سه تای قبلی شود. هر چند که با هیچ کدام آرامشی تصيبم نشده و من همچنان در آشفته بازار ذهنم به هر در و دیواری می کوبم

– پک محکمم دودی ابر مانند می سازد. عمر این ابرهای خاکستری حلقه شده کوتاه است و تعدادشان به زحمت به چهار تامی رسدا پکهای من زیادی محکمند با سیگار ها دیگر سیگار نیستند؟ میسوزند و تمام می شوند تکرار

رمان های پیشنهادی دیگر :

دانلود رمان در حسرت آغوش تو

دانلود رمان ساز دلم از فاطمه زارعی

دانلود رمان زوال اطلسی ها

دانلود رمان سهم من از زندگی

دانلود رمان سفر به دیار عشق

لینک های دانلود

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
    کانال ناول کافه