اطلاعیه دانلود کتاب و رفع مسئولیت : در صورتی که کتابی دارای حق نشر هست و در سایت منتشر شده ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا حذف شود.
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

اطلاعیه سایت

تمامی کتاب و رمان ها از سطح نت و سایت های پارسی جمع آوری شده اند.درصورتی که صاحب اثری هستید که در سایت منتشر شده و مایل به انتشار آن نیستید ، لطفا از بخش تماس با ما اطلاع دهید تا از سایت پاک شود.

دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

در این مطلب از بخش دانلود کتاب ناوئل کافه ، رمان حوای شیرین را آماده کردیم. برای دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

دانلود رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت

پارت اول رمان حوای شیرین از مونا امین سرشت:

مات اخم های درهم دکتر بود و نمی دانست باید چه بگوید یا چه بپرسد .نگاه دکتر به چهره ی رنگ برده و مضطرب او افتاد و لبخندی مصلحتی روی لبش نشاند، اما جمله ای که پشت بندش ادا کرد بیشتر شبیه یک ناسزا بود، یا شاید شبیه یک سیلی محکم و دردناک:

-این دختر خیلی حالش بده، خیلی داغونه…فشار خون تا این حد بالا تو این سن براش سمه…

چی کار کردی باهاش؟
دست هایش بلاتکلیف کنار تنش مانده بودند و شوک حرف های دکتر اجازه نمی داد تصمیم بگیرد آنها را توی جیبش فرو کند یا میان موهای مجعدش بلغزاند یا روی دهانش بچسباند .دهانش را باز کرد کمی هوا ببلعد تا بلکه بتواند صدایش را پیدا کند.

-یعنی…یعنی چی که…خطرناکه؟

دکتر متعجب نگاهش کرد که یعنی “اینم سوال داره؟ “و جواب داد: -یعنی خطر سکته ی مغزی…سکته ی مغزی که می دونی چی جوریه؟ درجه داره !سنگین و مهلک باشه میفته رو دستت و باید یه عمر تر و خشکش کنی…فشارش بیشتر بشه شاید به اونجاها هم نرسه…تمام!

به قیافه ی این دکتر سن بالا، با آن موهای جو گندمی و ریش پروفسوری سفید، نمی خورد این همه بی رحم باشد !چه طور می توانست راجع به جان یک انسان این قدر راحت نسخه بپیچد .نمی دانست پزشک توی صورتش چه دید که پوفی کرد، عینکش را برداشت و همه ی مهربانی اش را توی نگاهش ریخت .دستش را روی شانه ی او فشرد و با لحنی برادرانه…یا شاید هم پدرانه گفت:

-پسر جان…نگرانشی؟

پس خودت یه فکری به این حالش بکن .این مدل فشار خون بالا، فقط ناشی از استرس و فشار عصبیه .یه دختر تو این سن چرا باید…

باز هم نگاهش توی صورت او خشک شد و کف دستش را آرام به صورت او زد.

-ت ش ی خودتو …!

معلومه خیلی دوسش داری .پس نشونش بده …اون دختر فقط ُک تو زندگیش آرامش نیاز داره تا دیگه به این حال نیفته…این دفعه ی سومه که دارم اینجوری می بینمش …بهت قول نمی دم بار چهارم دیگه کاری از دست من یا کسی دیگه بربیاد.

رمان های پیشنهادی دیگر :

دانلود رمان اسطوره

دانلود رایگان رمان ملت عشق

دانلود رمان آشور از نیلوفر قائمی فر

دانلود رمان سیگار شکلاتی

رمان حوای شیرین از نشر صدای معاصر چاپ خواهد شد.برای حمایت از نویسنده لطفا رمان را تهیه نمایید.

لینک های دانلود

    
    تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای ناول کافه محفوظ است
    کانال ناول کافه